KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 8778369
nr 877 8369
Teckning
Robert Högfeldt (1894-1986), signerad. , motivet: 26x21
Utrop:
1.000 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 februari 2014
kl 19:34:47
20/2 15:54:07
100 kr
23/2 20:37:18